Siłownia

Hotel posiada perfekcyjnie wyposażoną siłownię. Najnowocześniejsze urządzenia pozwolą Państwu właściwie zadbać o kondycję, wygląd i doskonałe samopoczucie.

Naszą siłownię poleca dwukrotny Mistrz Świata - Bogdan Szczotka.

 

Trener Personalny w Fitness Center Hotelu Royal 

Świetnie wykwalifikowany specjalista - absolwent Wrocławskiej AWF.

Trening personalny to doskonała inwestycja, która pozwoli Ci osiągnąć upragniony cel.

Zwróć uwagę na trzy elementy, które nakłonią Cię do tego przedsięwzięcia:

1.Optymalizacja metodyki treningu perfekcyjnie dobrana do każdego indywidualnie sprawi, że Twój trening będzie przyjemny jednocześnie efektywny.

2.Twój trener dobierze Ci właściwą dietę, która dla osiągnięcia pożądanego efektu jest jeszcze bardziej istotna niż sam cykl treningowy.

3.Trzecim elementem, za który płacisz jest to iż praca pod okiem trenera personalnego zmotywuje Cię do regularnego uczestniczenia w treningach, a wysiłek o wysokiej intensywności będzie łatwy do zniesienia.

Cena jednego treningu to koszt 100 zł

Nr kontaktowy 606313227 ( lub 32 238 71 76 prosić Pana Jacka foto. w galerii zdjęć)

Sauna

Po intensywnym wysiłku zrelaksujecie się Państwo w kompleksie saun suchych i parowych.  Odpoczywając w pokoju wypoczynku czas umili Wam nastrojowa muzyka.

Całość wystroju kompleksu utrzymana jest w stylu mauretańskim.

Sauna parowa oczyszcza organizm, pobudza organizm, odżywia i nawilża włosy oraz ciało.

Sauna sucha bardzo dobrze oczyszcza skórę i poprawia krążenie w warstwie naskórka oraz jego odżywianie. Pomaga w zwalczaniu cellulitu wodnego, który tworzy się poprzez zatrzymywanie zbyt dużych ilości płynów w organizmie.

Masaże

W gabinecie masażu proponujemy Państwu zabiegi w zakresie masażu klasycznego, sportowego, leczniczego i odchudzającego. Fachowa obsługa, stylowy wystrój oraz woń olejków aromatycznych zapewnią Państwu dawkę zbawiennego relaksu, rozładują stres oraz przywrócą dobre samopoczucie.

Solarium

Zapraszamy do naszego Solarium. Gwarantujemy najwyższy standard opalania. Posiadamy łóżka leżące i kabinę stojącą.